Baskılı Tesettür Elbise Seçimi

Son zamanlarda tesettür elbise modasına ilginin artış göstermesi ile yeni sezon ürünleri de üretilmeye başlanmıştır. Önceki sezonlarda yalnızca tesettür ve pantolon kombin seçenekleri ile var olan sektör, günümüzde her zevke ve yaşa uygun ürünleri sunabilmektedir. Öyle ki 2021 yılında milyonlarca ferace, tunik, sweatshirt, gömlek ve buna benzer birçok ürün, sahiplerine ulaştırılmıştır.

Tesettür elbise modasında sıklıkla karşılaşılan ürünlerden biri de baskılı parçalardır. Teknolojinin gelişmesi ile her tarzdan elbise için şahsi tarzı yansıtan baskılar sunulabilmektedir. Özellikle genç hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan bu modeller, daha çok yazlık ve günlük giyim parçaları olarak kombin seçeneklerindeki yerlerini almaktadır.

Tesettür Giyimde En Çok Tercih Edilen Baskılı Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür giyim modasının oldukça önemli bir bölümünü oluşturan baskılı ürünler, hızlı yükselişini devam ettirmektedir. Birçok kadın, kendi tarzını en iyi yansıtan parçalar ile kombin seçeneklerini çoğaltmaktadır. Peki tesettür giyimde en çok tercih edilen baskılı tesettür elbise modelleri nelerdir?

Baskılı parçalar, tesettür giyim modasında tunik modelleri ile sıklıkla kullanılmaktadır. Günlük giyim için harika bir ürün olan tunikler, her tarza uygun baskı modellerini bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca sweatshirtler de baskı parçalarına ev sahipliği yapmaktadır. Renkli sweatshitlerin üzerine yerleştirilen dijital baskılar, tesettür modasında modern çizgilerini oluşturmaktadır. Ayrıca dijital baskıya sahip kaban modellerinin de üretilmeye başlandığını belirtmekte fayda var.

Özel Davetler İçin Tercih Edilen Baskılı Tesettür Elbise Modelleri

Özel davetlerde tercih edilen modeller, genellikle şıklığı ve zarafeti sergileyebilmek için tercih edilmektedir. Hal böyle olunca baskılı parçalarda da bu özellikler aranmaktadır. Genel olarak günlük giyim formlarında yer alan dijital baskılar, şık bir tunik veya ferace modeli ile uyum içerisinde giyilebilmektedir.

Özel davetlerde kullanılan dijital baskı tesettür elbise modelleri, günlük tasarımların aksine daha koyu renkler ile düzenlenmektedir. Özellikle ortamın ağırlığını kaldıracak çizgiler, toplantı ve düğün gibi ortamlar için önem arz etmektedir. Kaliteli bir dijital baskı tesettür elbise ürünü, sportif bir havanın aksine zarafetinizi ön plana çıkaran bir detay olarak da görülebilmektedir.

Özel Davetler İçin Üretilen Baskılı Ürünler ile Kombin Yapmak

Tesettür modasına yeni giren baskılı ürünler, kadınlar için önemli bir kombin motifi olabilmektedir. Özellikle pastel renklerin kullanıldığı sweatshirt baskıları, renkli şallar ile kombin yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra özel davetlerde tercih edilen koyu renk feraceler, aynı şekilde koyu tonlarda bir baskıyı kaldırabilecek düzeydedir. Sizlerde tarzınızı yansıtmakta olan baskılı ürünler ile harika kombinler oluşturarak şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.