Çiçekli Tesettür Elbise ile Uyumlu Eşarp Rengi Nasıl Seçilir?

Çiçek desenli tesettür elbise ürünleri, son dönemlerde en trend kıyafetler arasına yer almaktadır. Özellikle kişilerin stillerini en net gösterebilecekleri bu elbiselerle uyumlu aksesuar seçimi son derece büyük bir önem taşımaktadır. Çiçekli tesettür elbise ile uyumlu eşarp rengi nasıl seçilir sorusu ise aslında oldukça kolaydır. Kişiler belirli stil yöntemleri ve renk uyumları ile kolayca kombinlerini oluşturabilirler. Hiç yorulmadan kolayca yapabileceğiniz bu kombinlerle sizde şıklığınızı zirvede tutabilirsiniz.

Çiçekli Tesettür Elbise İle Uyumlu Eşarp Rengi İçin Zemin Rengini Kullanmak

Çiçekli tesettür elbise ürünleri ile eşarp kombinlemek son derece kolaydır. Kişiler elbiselerini alırken aynı anda şarplarını seçerek rahat bir şekilde kombinlerini oluşturabilirler. Alacağınız eşarbı zemin rengine göre belirleyebilir ve kombininizi bütün bir hale getirebilirsiniz. Bununla beraber desenleri belirgin bir hale getirirken diğer aksesuarlarınızı da daha açık veya benzer renklerde seçebilirsiniz. Kişiler desenlerin birleşim noktalarına göre de aksesuarlarının rengine karar verebilir. Zemin alanında bulunan renk ile eşarbı seçmek kişilerin stillerini daha sade ve şık bir hale getirmektedir. Bununla beraber birleşim rengini kullanarak seçilen aksesuarlar stilinizi daha kaliteli bir hale sokacaktır.

Çiçekli Tesettür Elbise İle Uyumlu Bir Şekilde Kolay Eşarp Rengi Nasıl Seçilir?

Desen içerisinde bulunan en baskın ve koyu rengi seçmek genel olarak eşarplar için daha doğru bir tercih olacaktır. Bütün desenli kıyafetler için bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Kişiler kombin yaparken renk uyumuna oldukça dikkat etmektedir. Bir kombini en iyi ifade eden unsur renk uyumudur. Bundan dolayı kişiler kombinlerini yaparken, göze en çok görünen koyu renkli deseni seçerek, eşarplarına bu rengi uygulayabilirler. Aksesuar seçiminde ise daha açık renkli ürünler tercih edebilirsiniz. Komple en koyu rengi baz almak, üzerinizi daha kötü gösterebilir. Bunun için kişilerin mutlaka diğer ürünlerini daha açık bir renkten belirlemesi gerekmektedir.

Çiçekli Tesettür Elbise İle En İyi Eşarp Uyumu

Tesettür elbise ürünlerinde iyi bir eşarp uyumu, kişilerin stillerini daha net ifade etmelerine yardımcı olmaktadır. Kişiler ayrı desenleri bir araya getirerek, daha trend bir görünüm yaratabilirler. Bu durumda en önemli konulardan biri benzer renklere sahip desenli iki ürünü bir araya getirmektir. Çiçek desenli tesettür elbiseniz ile seçeceğiniz desenli şalınızın aynı renk tonlarında olması gerekmektedir. Ayrıca tercih edeceğiniz eşarbınız çizgili olabilir. İkili kombini yapmanız durumunda aksesuarlarınızı düz renk tercih edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda desenler içerisinde bulunan en açık rengi tercih edebilirsiniz. Ayrıca ikili renk eşarp kombini sırasında en baskın iki renkten de eşarbınızı seçebilirsiniz. Sonrasında ise en açık renkten ayakkabı ve çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.