Kuşak Detaylı Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür elbise parçaları, yeni sezonun ruhunu yakalayan tasarımları ile her mekânın süper starı olmuştur. Tesettür elbiselerde dikkat çeken kuşak detaylı tesettür elbiseler de doğru aksesuarla kombinlendiğinde muazzam bir görüntü oluşturmaktadır.

Kuşaklı Elbiselerde Tül ve Nakış Detayları

Tesettürlü kadınlarının dolaplarının olmazsa olmazı kuşak detaylı elbiseler havasıyla ve tasarımlarıyla sezonun en özel tesettür parçalarından biridir. Özellikle bu elbiselerin tamamında ya da kol uçlarında görülen nakış detayları düz bir kuşakla tamamlanmaktadır. Genellikle özel yemeklere ve davetlere şahane bir uyum sağlayan kuşaklı tesettür elbise modelleri klas bir görünüm yaratmaktadır.

Kuşak detaylı elbiseler dört mevsim giyilebilen tesettür elbiselerdir. Örneğin tesettür elbiseler için kış mevsiminde kalın kumaşlar yaz mevsiminde ise nefes alabilen kumaşlar tercih edilmektedir. Romantik tarzıyla göz dolduran bu elbiseler sezonun hit parçalarından biridir.

Triko Kuşaklı Elbiselerle Sokak ve Kampüs Stili

Okulda ya da kampüste özellikle 20’li yaşların gençleri arasında çokça tercih edilen triko tesettür elbise modelleri kendi gibi triko kuşakları ile şekil kazanmıştır. Kışın soğuğunda sıcacık dokusu ile iç ısıtan sıfır kollu elbiseler romantik bir gömlekle mutlaka eşleşmelidir. Ayrıca bu elbisenin altına maskülen tarz postallar ya da düztabanlı botlar doğru bir seçenek olacaktır.

Tesettür kadınların gardıroplarında sokak stiline uygun mutlaka kuşaklı bir modern tesettür elbiseleri vardır. Bu kuşak detaylı elbiseleri normcore modasına uygun olarak kullanmak havalı bir duruş yaratacaktır.2021 yılının en aranılan parçalarından biri kuşaklı triko elbise modelleri farklı ikonik detaylarla birleştirildiğinde göz alıcı bir tarz yaratacaktır.

Kuşaklı Elbiselerde Kot Şıklığı

Tesettür giyimde rahatlığından ödün vermeyen ve spor tarzdan hiç vazgeçmeyenlerin modası hem kendi hem de kuşağı kot elbiseler her sezon önde olmuştur. Yeni sezonda önü düğmeli ve kolları nakışlı kot tesettür elbise modelleri modası geçmeyen tesettür elbiseler arasındadır. Ayrıca belden oturtmalı etek ucuna doğru genişleyen bu elbiseler kot kuşak detayı ile her yaşa ve zevke hitap etmektedir.

Kot kumaş kuşaklı elbiselerin avantajlarından biri farklı beden ölçülerine sahip tüm tesettürlü hanımların giyebileceği tarzda olmasıdır. Bu elbiseleri çizmelerle kombinlemek harika bir görünüm yaratacaktır. Ayrıca kot tesettür elbiselerde göze çarpan detaylardan biri de elbisenin üst kısmındaki zarif kot ceplerdir. Kot cep detayı da kot kuşaklı tesettür elbisenin görüntüsünü daha modern ve spor kılmaktadır. Bu tarz kumaştaki elbiseler kış ve sonbahar mevsiminde giyilebileceği gibi ince olanları yaz mevsiminde de tercih edilebilir.