Topuklu Ayakkabı ile Kombin Yapılabilecek Tesettür Elbise Seçenekleri

Düz renk bir elbise ile topuklu ayakkabı ile kombin yapılabilecek tesettür elbise seçenekleri oldukça fazladır. Kişiler günlük bir düz renk tesettür elbise ile rahatlıkla fast step topuklu ayakkabı çeşitlerini kombinleyebilirler. Bu ayakkabı modelleri özellikle düz renk elbiseler ile son derece modern ve şık durmaktadır. Fast step topuklu ayakkabı modelleri düz ve siyah rengi sayesinde bütün elbise modelleriyle uyumlu durmaktadır. Kişiler düz, sade ve desensiz tesettür elbiseler ile rahatlıkla bu ayakkabıları kullanabilirler.

Desenli Tesettür Elbise İle Kombin Edilebilecek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Desenli tesettür elbise modelleri özellikle son yıllarda en çok tercih edilen elbise çeşitleri arasındadır. Kişiler bu elbiseler ile çeşitli ayakkabılarla kombin edebilirler. Kişiler kumaş yapısına göre desenli elbiselerde siyah süet ince topuklu ayakkabıları tercih edebilirler. Son derece şık duran bu ayakkabı modelleri ile rahatlıkla desenli elbiselerinizi kombinleyebilirsiniz. Bu elbise modelleri ile tercih edebileceğiniz diğer bir ayakkabı modeli ise fast step süet siyah topuklu ayakkabılardır. Hem spor hemde şık duran bu elbise modelleri kişilerin sürekli olarak giyebileceği ayakkabılar arasındadır. Desenli kıyafetlerle son derece uyumlu olan bu ayakkabı modelleri, kişilere büyük bir konfor sunmaktadır.

Desenli Topuklu Ayakkabı İle Kombin Yapılabilecek Tesettür Elbise Seçenekleri

Desenli topuklu ayakkabı modelleri ile en rahat tercih edebileceğiniz tesettür elbise modelleri düz renkli tesettür elbiselerdir. Düz renk tesettür elbiseleri dilerseniz yarasa kol veya düz dar kalıp kol olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca kalın lastikli kol detayı bulunan tesettür elbiseler ile desenli ince topuklu ayakkabılar son derece şık durmaktadır. Şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar rahatlıkla bu ayakkabı modelleriyle, düz renkli tesettür elbiselerini tercih edebilirler. Hareketli, desenli ve renkli topuklu ayakkabılar ile giyilebilecek en iyi renkler ise şu şekildedir;

  • Siyah
  • Beyaz
  • Sarı
  • Mavi
  • Yeşil
  • Mor

Rugan Topuklu Ayakkabılar İle En İyi Kombin Yapılabilecek Tesettür Elbise Modelleri

Rugan topuklu ayakkabı modelleri, her tesettür elbise ile son derece şık durmaktadır. Rugan topuklu ayakkabılar birçok farklı renkle üretilmektedir. Kişiler dilerlerse siyah ve beyaz topuklu rugan ayakkabı alarak elbiselerine daha modern bir hava katabilirler. Havalı kombinler için düz, desenli, baskılı veya salaş tesettür elbise modelleriyle bu topuklu ayakkabıları tercih edebilirler. Kişiler bol kollu tesettür elbiseler ile rugan topuklu ayakkabıları tercih edebilirler. Tercih edeceğiniz topuklu ayakkabının, topuğunun kısa olması sizin için daha rahat olacaktır. Soft bir renk ile tesettür elbiselerinize kombin yapmak istiyorsanız pudra rengi rugan ayakkabıları tercih edebilirsiniz.